İdeal Kabin Çöp Kovası Modelleri

Güncelleme tarihi: 19 Eki 2021Açık Çöp Kovası

Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş, kapaksız, açık çöp kovası pratik kullanım için son derece kullanışlıdır.

Pedallı Çöp Kovası

Birçok farklı boyutlarda üretimi yapılan pedallı modeller hijyen kuralını yine ilk sıraya taşımaktadır. Elle herhangi bir temasta bulunmadan çevre temizliği tam olarak sağlanmaktadır.

Kapaksız Çöp Kovası (Duvara Monte)

Paslanma çelik materyalden üretilen kapaksız çöp kovaları zeminde kullanılabildiği gibi aynı zamanda duvara da monte edilebilmektedir. Farklı kullanım alanlarını tercih edenler için uygun bir tercihtir.

Sallanır Çatı Kapak Çöp Kovası

Sallanır kapalı çöp kovaları son zamanlarda tasarlanmış farklı bir çöp kovası modelidir. Hijyen konusunda maksimum duyarlılık sağlayan bir tasarımdır.

Swing Kapak Çöp Kovası

Saten, mat ve parlak modelleri bulunan paslanmaz çelik üretimi olan swing kapak çöp kovası özellikle alışveriş merkezlerinde son dönemde sıklıkla tercih edilmektedir.

D Tipi Küllüklü Çöp Kovası

Açık alanlarda ve kapı önlerinde sıklıkla tercih edilen küllüklü çöp kovası izmaritleri yere atmamanız için geçerli bir olanak sağlar. Çevre kirliliğinde başı çeken, insanların genellikle çöp olarak görmedikleri “izmaritler” doğaya kirleten başta gelen unsurlardandır.

Manuel Kapak Çöp Kovası

Daha çok evlerde ve iş yerlerinde kullanılması uygun görülen manuel kapaklı çöp kovası temizlik konusunda diğer modelleri aratmayacak biçimde tasarlanmıştır.

Çemberli Çöp Kovası

Paslanmaz çelik, krom renkli, 270×215 ebatlarındaki delikli çöp kovası tasarımı son derece hafif ve kullanışlıdır.

Sıva Altı çöp kovası

Hastaneler ve alışveriş merkezlerinde rahatlıkla kullanılabilen bu modeller yerden tasarruf da sağlamaktadır.
4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör